top of page
Search

FitBox s Gábinou

Už jste někdy zkusili skupinovou lekci FitBoxu? Ať už ano či ne, měli byste určitě přijít a zacvičit si s naší dlouholetou instruktorkou Gábinou, která se toho opravdu nebojí.

Gabča je zkušená trenérka, která miluje cvičení a sport. Především cyklistiku, které se věnuje i profesionálně. V našem fitness centru působí od jeho založení a vybudovala si skvělou komunitu cvičenek, které se rádi vrací za jejími hodinami.

FitBox Gabča předcvičuje každé úterý od 18:00 h. Cvičí se na speciálně upravených totemech, na motivační hudbu a kombinují se prvky boxu a kickboxu. Proto z vás tato skupinovka dostane nahromaděný stres a zapomenete na všechny starosti. FitBox napomáhá k hubnutí díky velkému energetickému výdeji, zlepší fyzičku a formuje postavu. Tato hodina je vhodná pro všechny, bez omezení věku, pohlaví i aktuální kondice. Sílu úderů si řídíte sami dle svých možností, a tak se nemusíte bát, pokud jste úplný začátečník. Naopak, každého nového nadšence rádi přivítáme.

Na hodinu potřebujete sportovní oblečení, pevnou sálovou obuv a bandáže na ruce či rukavice. Bandáže je možné i zapůjčit přímo na recepci fitness centra.

Comments


bottom of page