boxing-gloves-1709174_1920.jpg

Box pro Děti

PONDĚLÍ v 16:00 h

Pololetní kurz kde se děti naučí základy boxu, získají lepší fyzickou kondici, obratnost a zlepší psychickou odolnost. A nejen to ! Naučí se pravidla fair play, disciplínu, kázeň i píli, které jsou pro život velice nezbytné.

 

Kurz vede zkušený a sympatický trenér boxu Honza, který má několikaletou praxi v oboru. 

PONDĚLÍ A STŘEDA v 16:00 h

Tento kurz je určen pro děti druhého stupně ZŠ. Náš zkušený osobní trenér Mirek je seznámí se stroji a s pravidly v posilovně. Během kurzu naučí děti správně cvičit, správně kombinovat cviky a používat stroje v posilovně. Navíc středeční hodina bude věnovaná posilovacímu závěsnému systému TRX.  

Junioři v posilovně

fitbox.jpg

FitBox pro Děti

PONDĚLÍ  v 17:00h

Dětský fitbox je kombinace prvků boxu a kickboxu na speciálně upravených totemech. Děti se naučí základní údery, zlepší se v koordinaci a kondici.

Kromě toho, formou her a průpravných cvičení se naučí pravidla fair play, disciplínu a kázeň. 

Trenér Honza se 20 let věnuje sportu, 18 let jako profesionální boxer, 6 let se také intenzivně věnoval atletice, má bohaté zkušenosti s učením dětí a vlastního syna vede ke sportu hlavně formou hry a zábavy.

PONDĚLÍ A ČTVRTEK od 15:00 h

Aerobic club Olympia se věnuje především dětskému a juniorskému aerobiku, kondičnímu cvičení na hudbu. Naše kurzy jsou zaměřeny na rozvoj koordinačních dovedností a flexibility, dále na správné držení těla, posílení svalstva a zvýšení celkové fyzické kondice. Lekce aerobiku jsou obohaceny mimo jiné o základy atletiky, gymnastiky, baletu i tance, což podporuje všestranný pohybový rozvoj dítěte.

více informací najdete také na: www.acolympia.cz

Aerobic Club Olympia

aerobic.jpg

Ceny kurzů:

1x poletní kurz (vstup jednou týdně)-1690,-

2x pololetní kurz (vstup dvakrát týdně)- 2490,-