top of page

Osobní trenéři

Mirek Zlámal

Mirek Zlámal

2005 Trenérská škola Petra Stacha

2006 Masérské kurzy Michala Dusila

Výživové poradenství u Petra Fořta / 3D fitness Academy -  kurz TRX

Fitness a kulturistice se věnuji od svých 20ti let. Několik let jsem dělal instruktora sebeobrany, kterou jsem se učil u Zdenka Náchodského. 

Trénováním ve fitness jsem se začal živit po službě a v Olympia Wellness působím již 15 let. 

Mými klienty jsou začátečníci i profesionální sportovci. Nyní se věnuji také juniorům, které učím jak správně a zdravě cvičit. Každému vytvořím trénink na míru, aby jsme dosáhli nejen stanoveného cíle, ale aby Vás trénink především bavil.

Zaměřuji se na silový trénink, powerlifting, funkční trénink a správnost celkového pohybu, formování postavy a v neposlední řadě mentálním tréninkem. Což znamená, že Vám pomohu najít motivaci, psychicky podpořím a zvednu Vám náladu.  

+420 731 162 731 

Radek Záhorský

Radek Záhorský

2008 Certifikát fitness instruktor a osobní trenér / 2009 Trenérská licence (fotbal) - U17, U19, liga dorostu / 2010 Kurz psychologie sportu - Kudy k hranicím možností ve sportu / 2014 Trenérské osvědčení – lední hokej mládež, trenér „off ice“ v rámci hokejových campů

Při tréninku se zaměříme na FYZIO CORE práci s tělem a svalovou hmotou. Cílem je zpevnění vnitřního svalstva, podpora vnímání vlastního těla v detailu a hloubce a vytvoření schopnosti maximalizovat efektivitu výkonu tak, aby výsledkem byl požadované tvarování postavy a budování žádoucí a skutečně funkční svalové hmoty. 

Budeme kombinovat cvičení na strojích s pomůckami (TRX, bosu, Flowin, Fitball, Overball atd.). Klíčové bude cvičení s vlastní vahou postavené na základě aktuálních odborných doporučení a poznatků moderní fyzioterapie a bodybuildingu.

V rámci společné práce je možné konzultovat stravu (zdarma) a výživové doplňky tak, abyste se snadno orientovali ve složitých a často protichůdných teoriích, výživových směrech a doporučeních.

+420 777 268 495

michaeala lehningova trenerka.jpeg

Michaela Lehningová

2022 Instruktor fitness

Svým klientům pomáhám s nápravou pohybového aparátu, redukcí váhy, zpevnění postavy a nabráním svalové hmoty. Na mém tréninku Vás naučím jak zapojovat vnitřní svalstvo, budeme cvičit s vlastní vahou, ale i se spoustou pomůcek (TRX, bosu...), činky samozřejmě chybět také nebudou. 

Tréninky jsou velice individuální a přizpůsobené potřebám a cílům klienta. V případě zájmu jsem Vám schopna poradit i s jídelníčkem, doplňky stravy, ale i s úpravou každodenního režimu k lepšímu výkonu!

+420 732 405 949

bottom of page