top of page

Osobní trenéři

Mirek Zlámal

Mirek Zlámal

2005 Trenérská škola Petra Stacha

2006 Masérské kurzy Michala Dusila

Výživové poradenství u Petra Fořta / 3D fitness Academy -  kurz TRX

Fitness a kulturistice se věnuji od svých 20ti let. Několik let jsem dělal instruktora sebeobrany, kterou jsem se učil u Zdenka Náchodského. 

Trénováním ve fitness jsem se začal živit po službě a v Olympia Wellness působím již 15 let. 

Mými klienty jsou začátečníci i profesionální sportovci. Nyní se věnuji také juniorům, které učím jak správně a zdravě cvičit. Každému vytvořím trénink na míru, aby jsme dosáhli nejen stanoveného cíle, ale aby Vás trénink především bavil.

Zaměřuji se na silový trénink, powerlifting, funkční trénink a správnost celkového pohybu, formování postavy a v neposlední řadě mentálním tréninkem. Což znamená, že Vám pomohu najít motivaci, psychicky podpořím a zvednu Vám náladu.  

+420 731 162 731 

Radek Záhorský

Radek Záhorský

2008 Certifikát fitness instruktor a osobní trenér / 2009 Trenérská licence (fotbal) - U17, U19, liga dorostu / 2010 Kurz psychologie sportu - Kudy k hranicím možností ve sportu / 2014 Trenérské osvědčení – lední hokej mládež, trenér „off ice“ v rámci hokejových campů

Při tréninku se zaměříme na FYZIO CORE práci s tělem a svalovou hmotou. Cílem je zpevnění vnitřního svalstva, podpora vnímání vlastního těla v detailu a hloubce a vytvoření schopnosti maximalizovat efektivitu výkonu tak, aby výsledkem byl požadované tvarování postavy a budování žádoucí a skutečně funkční svalové hmoty. 

Budeme kombinovat cvičení na strojích s pomůckami (TRX, bosu, Flowin, Fitball, Overball atd.). Klíčové bude cvičení s vlastní vahou postavené na základě aktuálních odborných doporučení a poznatků moderní fyzioterapie a bodybuildingu.

V rámci společné práce je možné konzultovat stravu (zdarma) a výživové doplňky tak, abyste se snadno orientovali ve složitých a často protichůdných teoriích, výživových směrech a doporučeních.

+420 777 268 495

michal novak aktual.jpg

Michal Novák

2023 Osobní trenér ve fitness Fitpraha
2023 Kurz tejpování Fitpraha

Hledáte průvodce na cestě k lepšímu zdraví a fyzické kondici? Nastavili jste si cíl, ale nevíte, jak se správně odrazit? Na odrazy jsem specialista a svůj volný čas obětuji tomu, abych byl pro vás tím nejlepším koučem, jakým mohu být. Apeluji na individualitu a korektně nastavený tréninkový plán včetně výživového poradenství.

 

Vytvořím vám efektivní trénink, který zapadne do vašeho života a bude ve vašich časových možnostech splnitelný. Bez ohledu na to, zda se jedná o redukci tukové tkáně, nabytí svalové hmoty, zlepšení kondice nebo jiného specifického cíle, vám trénink nastavím tak, abyste se na něj vždy těšili.

 

Specializuji se také na tejpování a nabízím profesionální služby této metody. Tejpování může být vhodné pro různé typy problémů, jako jsou zranění svalů, kloubů nebo šlach. Tato metoda také pomáhá zlepšit správné držení těla, podporuje rehabilitaci po operacích a zlepšuje sportovní výkon. Pokud máte zájem o mé trenérské nebo tejpovací služby, neváhejte se mi ozvat.

+420 605 022 415

bottom of page