Osobní trenéři

Mirek Zlámal

2005 Trenérská škola Petra Stacha

2006 Masérské kurzy Michala Dusila

Výživové poradenství u Petra Fořta / 3D fitness Academy -  kurz TRX

Fitness a kulturistice se věnuji od svých 20ti let. Několik let jsem dělal instruktora sebeobrany, kterou jsem se učil u Zdenka Náchodského. 

Trénováním ve fitness jsem se začal živit po službě a v Olympia Wellness působím již 15 let. 

Mými klienty jsou začátečníci i profesionální sportovci. Nyní se věnuji také juniorům, které učím jak správně a zdravě cvičit. Každému vytvořím trénink na míru, aby jsme dosáhli nejen stanoveného cíle, ale aby Vás trénink především bavil.

Zaměřuji se na silový trénink, powerlifting, funkční trénink a správnost celkového pohybu, formování postavy a v neposlední řadě mentálním tréninkem. Což znamená, že Vám pomohu najít motivaci, psychicky podpořím a zvednu Vám náladu.  

+420 731 162 731 

Radek Záhorský

2008 Certifikát fitness instruktor a osobní trenér / 2009 Trenérská licence (fotbal) - U17, U19, liga dorostu / 2010 Kurz psychologie sportu - Kudy k hranicím možností ve sportu / 2014 Trenérské osvědčení – lední hokej mládež, trenér „off ice“ v rámci hokejových campů

Při tréninku se zaměříme na FYZIO CORE práci s tělem a svalovou hmotou. Cílem je zpevnění vnitřního svalstva, podpora vnímání vlastního těla v detailu a hloubce a vytvoření schopnosti maximalizovat efektivitu výkonu tak, aby výsledkem byl požadované tvarování postavy a budování žádoucí a skutečně funkční svalové hmoty. 

Budeme kombinovat cvičení na strojích s pomůckami (TRX, bosu, Flowin, Fitball, Overball atd.). Klíčové bude cvičení s vlastní vahou postavené na základě aktuálních odborných doporučení a poznatků moderní fyzioterapie a bodybuildingu.

V rámci společné práce je možné konzultovat stravu (zdarma) a výživové doplňky tak, abyste se snadno orientovali ve složitých a často protichůdných teoriích, výživových směrech a doporučeních.

+420 777 268 495

Michaela Štěpánková

2018 Osobní trenér a vývojová kineziologie - 3D fitness academy 

2018 Maminky před a po porodu

2019 Stabilita, mobilita, síla / Fisaf - bodystyling aerobic / kurz TRX a Bosu 

Od mala jsem se věnovala cvičení, začala jsem s baletem, gymnastikou a poté jsem závodila v aerobiku. To mi zůstalo v krvi a nadále se snažím věnovat sportu naplno. Trénovat jsem začala v Pražském Karlíně v Partyfit jako instruktorka TRX a kruhových tréninků. Moje největší dosavadní praxe byla v Bomton Power Concept u Radka Pajiče, kde jsem si doplnila školení na vibrační plošinu Power Plate. 

Zaměřuji se na cvičení s vlastní vahou těla a nyní jsem se začala zabývat a komponovat do cvičení vývojovou kinezologii, která je nejpřirozenějším pohybem člověka už od narození. Mohu pomoci lidem se svalovou dysbalancí a s redukcí váhy. 

Cvičení mě duševně osvobozuje a nabíjí energií po celý den. Pokud chcete změnu, jak fyzickou tak i duševní, vždy se najde chvilka pro trochu sportu.

+420 731 477 370

Petra Davidová

2014 Osobní trenér - Norman´s Academy

2014 Flowin

2020 Těhotné a po porodu - 3D Fitness Academy 

Ať už jste začátečník, rekreační či vrcholový sportovec, pomohu vám k lepší fyzické i psychické kondici. Každý trénink přizpůsobím vaší úrovni, kondici, problémům a potřebám. Zakládám si na osobním přístupu, pečlivosti a disciplíně. Při trénincích aplikuji především cviky s vlastní váhou těla a jiné zdravotní cvičení, které nejen že je pro naše tělo nejlepší, ale přináší výsledky. Nemusíte se bát nudného cvičení i zdravá forma tréninku vám dá pěkně zabrat.

Více informací o mně - www.pd-cviceni.cz

+420 723 188 589